Sál pro cvičení svými 230 metry čtverečnými plochy nabízí ideální prostor pro všechny druhy aerobního cvičení.
V týdenním rozpisu cvičebních hodin jsou zastoupeny všechny varianty moderního cvičení tak, aby byl uspokojen zájem co nejširší klientely. Součástí prostoru jsou i pohodlné šatny a sprchy.

Velký sál je plnohodnotně osvětlen, ozvučen a dostatečně větrán. Nemalou pozornost jsme věnovali i akustické kvalitě prostoru.

 

Minimální počet cvičících jsou 4 osoby.

Objednávky (rezervace) do Velkého sálu na čísle 541 213 450.

Elektronický systém rezervace je na adrese http://cz.boofit.net/bluegym/


» Rozpis cvičení naleznete zde

Fotogalerie:
Dynamické lekce

AERO DANCE - taneční, dynamická lekce, jejímž cílem je "spalovat" tuky, zlepšovat tělesnou kondici, ale i pohybovou koordinaci a rytmické cítění, lekce není vhdodná pro úplné začátečníky
AEROBIK MIX -

choreografická lekce tvořená dynamickou, "spalovací" částí a krátkým posilováním problematických partií; lekce není vhdodná pro úplné začátečníky

 

STEP CHOREO -

choreografická "spalovací" lekce, která díky výstupům na zvýšenou podložku výrazně působí na svaly spodní poloviny těla; lekce není vhodná pro úplné začátečníky

KRUHOVÝ TRÉNINK - kruhové tréninky spočívají v provádění cviků s vlastní vahou těla, případně za použití jednoduchých cvičebních pomůcek umístěných na jednotlivých stanovištích. Cviky jsou zaměřené na hlavní problematické svalové partie, a tak jde o o efektivní prostředek pro redukci tělesné hmotností, zpevnění a tvarování těla a posílení fyzické kondice.
INTERVAL BODY - intenzivní, dynamické cvičení vhodné pro ženy i muže. Cílem je zlepšit kondici, svalovou vytrvalost a podpořit spalování tuků. Po prvotním zahřátí následují intenzivní části střídající posilování celého těla. Cvičí se s pomůckami jako bosu, stepy, činky, gumičky, overbaly. Na lekci rádi přivítáme i pány, kteří sálové lekce nenavštěvují kvůli choreografiím.
POSILOVÁNÍ - lekce, kde převažují cviky se zátěží vlastního těla, jako jsou kliky, výpady, běh, výskoky, sedy-lehy, ale používají se i nejrůznější pomůcky (BOSU, jednoruční činky, těžké míčky a jiné).
TABATA -

je velmi efektivní a náročná metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzická kondice i síla zároveň, získáte aerobní kondici i nárůst dynamiky. U cvičení Tabata je poměr práce a odpočinku  2:1

Jeden cvik na svalovou partii se skládá z osmi sérií. Klíčové je časování. Každou sérii cvičíme 20 vteřin a následuje pouhých 10 vteřin odpočinku.


Lekce vhodné i pro začátečníky:

 

BODY FORM -

posilovací lekce spojující "spalovací" dynamické cvičení s posilováním svalů celého těla s využitím posilovacích pomůcek - činky, gumy, pumpy ad.

 

POWER STEP

STEP TBW

- posilovací lekce s využitím stepů pro intenzivní zapojení svalů dolní poloviny těla a s posilovacími zátěžemi pro zpevnění svalů horní poloviny těla
BOSU COMPLETE - kondiční, "spalovací" i posilovací lekce, pomocí BOSU a dalších posilovacích pomůcek zapojíte povrchové i hluboké svaly celého těla
POWER CORE - posilovací lekce mírné intenzity zaměřená zejména na zpevnění svalů středu těla (břišní, zádové), ale dále také na další problémové partie (stehna, hýždě, paže)
PERFECT BODY - posilovací lekce se zaměřením na formování těla s využitím posilovacích pomůcek, ale i váhy vlastního těla. Střídáním kardio a posilovacích částí docílíme rychlého nastartování spalování tuků a tvarování celé postavy. Vhodné pro všechny věkové kategorie, muže i ženy.
 Fyzio Fit - lekce je určena pro všechny, kteří se starají o svoje tělo. Lekce kombinuje cviky s Power Yogy, Pilates, Zdravotního cvičení, tak aby se odstranily svalové dysbalance, protáhlo se celé tělo, zpevnilo se Core těla. Cílem je zapojit hluboké vrstvy svalů.

 Cvičení s dětmi

v šátku či nosítku

- taneční lekce - cvičeni s dětmi v šátku či nosítku dle Anny Kohoutové je kontaktní cvičení a tanec pro ty nejmenší a maminky. Rozehřejeme se, rozvlníme boky při latině, zatancujeme si i moderní mix, posílíme pánevní dno a provedeme strečink. Celé tělo rozhýbeme i s miminkem.


Body & Mind lekce

 

    všechny lekce jsou určeny pro začátečníky i pokročilé, všechny věkové kategorie
POWER JÓGA - cvičení vycházející z pozic tradiční jógy, které jsou přizpůsobeny potřebám a možnostem moderního člověka a které jsou spojovány do plynulých sestav s cílem posílit i protáhnout svaly celého těla a relaxovat mysl
SLOW TONING - kompenzační lekce spojující dynamické posilovací bloky s uvolňovacím a protahovacím cvičením, jejímž cílem je mobilizace zatuhlých kloubů a páteře, protažení zkrácených svalů a s využitím over ballu posílení svalů celého těla
DYNAMIC YOGA - dynamická lekce ve svižném tempu inspirovaná jógovými pozicemi zaměřená na odstraňování bolestí zad - mobilizaci páteře, protažení svalů, edukaci pohybových a dýchacích stereotypů
POWERYOGA + PILATES - kombinace plynulých sestav power yogy pro celkovou harmonizaci pohybového systému, odstranění stresu, uvolnění páteře a kloubů s pilates cvičením pro zpevnění svalů středu těla na podložce
BOSU YOGALATES - cvičební styl, který kombinuje Jógu a Pilates. Zaměřuje se na posílení středu těla, zlepšení stability bederní páteře a dosažení pružného, ale zároveň silného těla. Cílem je zapojit hluboké vrstvy svalů, které lépe zapojíme pomocí BOSU. Právě svojí kombinací přináší obě metody optimální výsledky, jak po fyzické tak i po psychické stránce. Vhodné i pro začátečníky, muže i ženy.
POWER YOGA INDIVIDUAL - lekce určená pro malý kolektiv, kde se klade důraz na zlepšení techniky v asánách, práci s dechem, harmonizaci toku energie v čakrách. Zaměřuje se na relaxaci a využití éterických olejů.
 FITBALL -

cvičení na velkých míčích obsahující rehabilitační prvky pro zlepšení stability a ohebnosti páteře, balanční a posilovací cviky pro zpevnění a vytvarování postavy. Posilování celého těla nejen s vahou vlastního těla, ale i s různými posilovacím pomůckami (činky, tyče, overbally apod.) Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie, muže i ženy.

 PORTDEBRAS  -

 spojení prvků tance a baletu s důrazem na správné zapojení hlubokých svalů středu těla, vhodné pro všechny věkové kategorie.

 
Fitness Blue Gym, Kotlářská point Brno
Kotlářská 51a, Brno 602 00
Telefon: 541 213 450, E-mail : info@bluegym.cz
Bluegym s.r.o. IČ: 25529374
zapsaná u KOS Brno
od. C vložka 30588 GDPR